top of page

Uvažujete o vytvorení vašej novej webovej stránky v editore Wix?

Volám sa Peter a venujem sa web dizajnu a tvorbe webových stránok v editore Wix / Editor X. Mojim klientom poskytujem kompletné služby pri tvorbe Wix web stránok:

 

  1. Vytvorenie Wix template - vytvorenie základnej Wix šablóny vašej webovej stránky presne podľa štruktúry dát, ktoré potrebujete na webovej stránke publikovať.

  2. Texty pre web stránku / copyrighting - píšem užívateľsky zrozumiteľné a logicky štrukturované texty pre wix web stránky, aby boli pre užívateľa stručné a jasné.

  3. Fotografovanie a tvorba videí pre webové stránky – fotografia a video je kľúčový prvok dizajnu web stránky ako aj efektívny nástroj pre komunikáciu špecifického obsahu webstránky.

  4. Tvorba SEO – prispôsobenie či optimalizácia textového obsahu web stránky pre potreby vyhľadávača Google, aby sa odkaz na vašu webstránku pri vyhľadávaní v Google umiestnil na najlepšom možnom mieste.

  5. Wix tutorial či videonávod – mojim klientom vytvorím praktický video tutorial, ktorý ich naučí samostatne editovať obsah svojej Wix webstránky.

Prečítajte si viac o tvorbe webstránok v editore Wix a pozrite si ukážky webstránok vytvorených editorom Wix.

Potrebujete vytvoriť webovú stránku vo Wix?

Neváhajte a kontaktujte ma na čísle 0905 329 536 alebo e-mailom na adrese info@peterbanos.com.

monitor-limerock.jpg
Wix-Logo.png

Wix je podľa mnohých nezáviských recenzií najlepšie hodnotený online editor webových stránok, ktorý ponúka komplexný systém na vytvorenie takmer akéhokoľvek webu. Jednoduché a intuitívne ovládanie editora, ochrana dát pred vírusmi, stovky krásnych editovateľných šablón a množstvo užitočných webových aplikácií robí z Wix ideálne riešenie pre tých, ktorí potrebujú editovať obsah svojej webovej stránky svojpomocne. Viac o výhodách Wix.

bottom of page