top of page

Umelecké fotenie detí 

Neoddeliteľnou súčasťou mojej práce je fotenie umeleckých fotografií, a preto sa ako umelecký fotograf sa najmä venujem foteniu portrétov:

 

  • umelecké fotenie detí, bábätiek a novorodencov  + tlač

  • umelecké rodinné fotenie/umelecký rodinný portrét + tlač 

Výsledkom fotenia je jeden farebný alebo čierno-biely fotografický štúdiový umelecký portrét. Toto fotenie je zdarma, lebo sa jedná o moju umeleckú výpoveď. Fotografie sa teda neriadia vkusom zákazníka, ale výhradne vkusom umelca. Klient má ale možnosť zakúpiť si vytvorené umelecké dielo výhradne vo forme vytlačenej a signovanej fotografie.

 

Viac informácií o cene umeleckej fotografie nájdete v cenníku.

umelecky-portret-deti-ramovana-fotografi

Fotenie malej baletky

Fotenie malej baletky
Play Video

Ako vzniká umelecká fotka dieťaťa

Ako umelca ma zaujíma ľudská duša. Trpezlivo hľadám jej prejavy, ktoré sa odzrkadľujú v každej tvári cez tie najpodivuhodnejšie a najčarovnejšie emócie. Niekedy len trpezlivo vyčkávam, inokedy si musím za nimi ísť. Dôležité pre mňa je, aby som sa s nimi napokon stretol a zvečnil ich ako hodnotné umelecké dielo na oslavu ľudského života. Nie je dôležité, či dieťa prichádza na fotenie v krásnych šatách, s vkusne vyčesanými vlasmi, či s perfektným filmovým úsmevom, lebo to podstatné nie je. Podstatné je, či ste pripravení prijať odhalenú dušu dieťaťa v jej najrýdzejšej podobe takú, ako ju vidí umelec.

bottom of page